Kennedy Secondary School

A Honor Roll = S1 GPA 4.0 - 3.5

B Honor Roll = S1 GPA 3.0 - 3.499

12th Gr

A Honor Roll

Aaberg, Amanda J. Hauge, Zachary O. Petterson, Lindsey N. Batzlaff, Sydney J. Hegseth, Owenn E. Quamme, Megan A. Becker, Olivia R. Henkes, Tucker C. Reinhardt, Lily I. Booth, Caitlin A. Homstad, Jacob C. Rohde, Ethan M. Bosworth, Kaylin P. Hughes, Alison F. Schindler, Chloe J. Braeger, McKenzy L. Jacobs, Parker A. Shjerve, Madison L. Connolly, Madilyn R. Johnson, Jacey L. Sonmor, Brita A. Dahlstrom, Jonah D. Kaliher, Olivia G. Sorum, Eli M. Davis, Gretchen D. Kramer, McClain A. Stenstrom, Makenna E. Donais, Brinn E. Krensing, Kaitlyn M. Wahlund, Shane A. Easton, Alicia F. Meis, Carlie N. Wallace, De'shaun R. Fronning, Sabrina M. Mudford, Audrey Rose M. Wohlenhaus, Steven E. Garcia, Jazmine M. Olson, Ethan R. Zierden, Jade M. Gerhardson, Gustav H. Pawlowski, William J. Godwin, Madeline E. Peterson, Kaden R.

B Honor Roll

Adams, Brenden L. Karsnia, Vivian F. Rodriguez, Juan M. Aguilar, Jenna M. Keller, Alanna B. Roman, Braydon T. Albertson, Gracee E. King, Samuel W. Rund, Emma L. Anderson, Alexander C. Kotschevar, Brock B. Scott, Matthew W. Arntson, Hunter J. Krebs, Karla L. Shol, Hayden L. Atkinson, Nicholas D. Kugler, Chase D. Soydara, Treyton J. Bolgrean, Jocoby K. Lee, Elissa K. Strom, Kaia S. Brown, Kacyn R. Maras, Travis L. Sullivan, Patrick R. Duenow, Dustin J. McGary, Alexis K. Ugstad, Tucker L. Filippello, Delanie J. McGinnis, William M. VanVoorhis, Scott B. Goulet, Atlanta J. Monson, Noah B. Wagner, Braedon E. Houge, Elizabeth D. Norenberg, Evan J. Wiederich, Michael L. Hoyle, Michaela K. Norgren, Cody N. Workman, Eric T. Julsrud, JesseAllen K. Osborn, Noah J.

11th Grade

A Honor Roll

Aanerud, Ryan G. Gregor, Aaron D. Rinke, Austin H. Ackerson, Connor J. Heikes, Ashlyn G. Rosentreter, Alexis P. Andersen, Ellie A. Huber-Albertson, Galilee P. Smestad, Svea Q. Anderson, Anna R. Jepson, Lianna B. Strege, Isabelle A. Andrews, Sterling J. Kalenberg, Maveric R. Strom, Logan E. Becker, Tessa J. Kasper, Joshua T. Strommen, Katie R. Buckmeier, Amelia R. Koeckeritz, Emma I. Stumbo, Ian P. Carlson, Cody W. Longtin, Madison C. Tarczon, Noah T. Chamoun, Lily J. Nacke, Maxwell J. Uhrich, Jack H. Danielson, Sara E. Niblock, Matthew A. Vaughn, Charles H. Donais, Nori C. Nuss, Emily M. Weber, Ava K. Donley, Nicole D. Nygaard, Kendal R. Western, Samuel V. Eldien, Anika K. Opatz, Jacob M. Young, Isaac B. Fazio, Chance J. Papon, Kolsen G. Fletchall, Hope M. Pearson, Paige J. Fransen, Natalie E. Powers, Jaden J. Fronning, Ashlyn J. Prody, Hannah C.

B Honor Roll

Aguilar, Dominic A. Hanson, Alison E. Popp, Rainna K. Anderson, Isaac S. Hatlewick, Sierra J. Pray, Jack W. Berge, Brooklyn G. Haugse, Jasmine L. Richards, Ian M. Bergem, Mallory J. Henry-Holte, Ty M. Rodriguez, Jose N. Jr Brusven, Brandon R. Herzberg, Olivia S. Strand, Nora R. Castro, Bianca L. Huus, Makayla R. Vogl, John E. Edman, Sean K. Johnson, Noah T. Westra, Madelyn J. Erlandson, Jesse L. Knick, Jaxon S. Fyhrie, Paige A. Nordlund, Jonathan C. Halvorson, Shanda C. Ouren, Alexis A.

10th Grade

A Honor Roll

Andrews, Piper M. Klaksvik, Olivia S. Oliphant, Carson L. Anthonisen Brown, Anders Knick, Jonah A. Oliphant, Lucas B. Boyd, Madelyn A. Koch, Emilie M. Olson, Grace L. Brenaman, Alexandra M. Krafnick, Jeffery L. Polejewski, Hannah M. Brimhall, Gabrielle L. Krava, Mackenzie A. Reinhardt, Ella R. Colbeck, Ellie A. Kremeier, Helaina S. Richards, Alec J. Conklin, Kaden D. Krueger, Owen S. Schierer, Benjamin D. Daniels, Olivia C. Lahti, Erika F. Schroeder, Luke D. DeBrito, Michael S. Langbehn, Sydney R. Seay, Tess C. Ekelund, Caleb M. Lee, Jordan V. Sheikh, Zehra Engelhart, Chloe Lindgren, Alex R. Sorum, Jonah M. Erickson, Anna J. Maack, Desirae M. Soydara, Ellia R. Foreman, Norah E. Mayer, Ella J. Striffler, Aiden J. Frigaard, Kellen G. Mitchell, Ellie G. Tabbut, Shelby A. Goepferd, Hope E. Mortenson, Rebecca G. Tollerson, Benjamin B. Grady, Kiara M. Moxness, Elizabeth G. Wentworth, Cole A. Hansen, Ainsley C. Muchow, Madison E. Wickstrom, Elizabeth E. Hanson, Owen T. Nelson, Talia J. Zens, Alexandra M. Jaros, Dillen J. Nordlund, Rachel A. Zierden, Cole D. Johnson, Andrew S. Obowa, Dylan J.

B Honor Roll

Adams, Bryce A. Johnson, Benjamin N. Marsh, Mia M. Babolian, Owen E. Johnson, Connor A. Metcalf, Katelyn J. Baker, Emily N. Karsnia, Marilyn K. Ratz, Tori A. Bye, Jadyn F. Keller, Katie Rundell, Marissa K. Fredrickson, Kacey J. King, Olivia M. Sagerhorn, Justis T. Gothier, Aaron G. Komestakes, Nevaeh L. Sorum, Samuel H. Haugen, Maezyn A. Kugler, Haley J.

9th Grade

A Honor Roll

Ackerson, Grant A. Heikes, Margaret E. Sanchez, Hayden E. Al Arbawi, Fatma A. Herzberg, Estella G. Saurer, Mkeilah R. Arndt, Bowyn W. Hughes, Megan M. Schake, Chloe R. Braeger, Karley A. Hulter, Madalyn M. Schindler, Rebecca Brist, Mackinzie G. Jensen, Alexander E. Smestad, Solvie A. Brown, Zoe A. Johnson, Isaac M. Stans, Emma Buchholz, Dayson D. Kimball, Cole B. Sternberg, Joshua J. Carlson, Jenna King, Hailey C. Strege, Abigail L. Despard, Liam E. Kunz, Lydia K. Swanson, Benjamin D. Donley, Ashlee M. Larson, Kelsy M. Swenson, Aidan M. Eggen, Kasey L. Leopold, Ethan W. Tungseth, Matthew A. Ehlers, Cristina S. Lockett, Cyntreya L. Voog, Marcus C. Ehlert, Avah J. Nasri, Leila L. Waasdorp, Kaylee S. Emery, Joslyn K. Noplos, Ariana R. Walls, Randi D. Flugstad, Nicholas J. Olsen, Piper C. Weber, Samuel L. Fuder, Charlie D. Petersen, Sloanne E. Werner, Ava L. Gronwold, William T. Pribbenow, Elliot J. Winter, Alyssa L. Haarstad, Kaden M. Reed, Christian B. Zachary, Brianne K. Hajicek, James R. Roberts, Delvin A. Zosel, Micah Heikes, Clarissa J. Rogal, Joseph G.

B Honor Roll

Anderson, Katie Jahner, Cole A. Pitts, Trent Aschnewitz, Olivia H. Johnson, Joseph B. Prischmann, Yana K. Brown, Brandon L. Katzenmeyer, Jax P. Rogholt, Elise A. Christensen, Cameren J. Krause, Landen M. Rollag, Grace E. Draeger, Elijah J. Litt, Caden R. Schierer, Reno S. Eide, Amelia A. Manteufel, Jaydon Schmidt, Miah L. Elliott, Isaac Marquette, Peyton R. Shern, Aiden M. Engelke, Shylah M. McGuiness, Ethan R. Swanson, Emma R. Fults, Mariah J. Merchant, Haily A. Thorson, Oliver W. Gray, Nadia L. Metcalf, Ella L. Tossett, Megan M. Green, Joe E. Mougey, Brie L. Trosvig, Annie S. Gullickson, Karah L. Myhre, Maria I. Wandersee, Jacob J. Hartwell, Keziah L. Nelson, Kylie G. Widness, Jacob A. Hastings, Ava L. Nycklemoe, Birgitta V. Wulfekuhle, Henry T. Horgen, Jack E. Pesek, Riley M.

Sign up for our email newsletters



Load comments